Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Trofea drewniane

Jest wiele przymiotników, którymi można opisywać statuetki drewniane grawerowane dostępne na Grawernia.pl. Jednak żaden z nich nie jest w stanie w pełni oddać wrażenia, które towarzyszy osobie uhonorowanej takim wyróżnieniem. Unikatowe trofea drewniane wyeksponowane na biurku czy w witrynie będą piękną pamiątką miłych wydarzeń, których wspomnienie będzie wywoływało uśmiech na twarzy.

trofea drewniane

Produkty

Strona:

z 1

Statuetki drewniane grawerowane? Naturalnie!

Dostępne w naszym sklepie trofea drewniane wykonane są z drewna brzozowego lub sklejki bukowej. Wykorzystanie naturalnego surowca sprawia, że każda nagroda jest niepowtarzalnym, małym dziełem sztuki użytkowej. Każdy kawałek drewna jest inny. To właśnie jedyny w swoim rodzaju układ słojów, nieregularności i słoneczna, ciepła barwa sprawiają, że statuetki drewniane grawerowane są tak wyjątkowe. Wszystkie informacje umieszczone na drewnianych trofeach grawerowane są precyzyjną metodą laserową zapewniającą najwyższą jakość wykonania.


Trofea drewniane – pamiątka na długie lata

Statuetki drewniane grawerowane dostępne są w kilku wariantach różniących się kształtem, kolorystyką i budulcem. Niezależnie od tego, który model trafi w Państwa ręce, mamy pewność, że produkt sprosta nawet najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom. Najlepszym potwierdzeniem jakości naszych produktów jest prestiżowe wyróżnienie Europejskim Certyfikatem Jakości TRUSTED SHOPS, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas zakupów oraz pozwala na bezpłatnie ubezpieczenie zamówionego towaru.