Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


SZYLDY METALOWE

Trwałe i estetyczne szyldy wykonane z metalu. Dowolną treść możemy umieścić w technologii znakowania laserem lub kolorowego druku UV.Produkty

Strona:

z 1

Szyldy metalowe to trwałe i estetyczne elementy oznakowania, które mogą być wzbogacone o dowolną treść i grafikę, która umieszczana jest w technologii znakowania laserem lub kolorowego druku UV. Ze względu na najwyższą jakość wykonania szyldy te mogą być mocowane nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szyldów metalowych dostępnych w Grawerni.

Szyldy metalowe – skuteczna forma reklamy firmy

Uważa się, że ponad dwie trzecie społeczeństwa to wzrokowcy, dlatego też visual content marketing powinien być jednym z najważniejszych elementów kampanii marketingowej w każdej firmie. Przykuwająca wzrok reklama, oryginalny logotyp czy też rzucające się w oczy oznakowanie to znakomity punkt wyjścia do tego, by stworzyć skuteczną identyfikację wizualną firmy. By to osiągnąć, warto zainwestować w solidny szyld metalowy, który możemy zamontować na drzwiach biura, a także na ścianie budynku, w którym znajduje się nasza firma.

Szyldy reklamowe – postaw na jakość i wytrzymałość

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy duży wybór szyldów metalowych wykonanych z wysokiej jakości mosiądzu szczotkowanego, stali polerowanej lub lakierowanej, a także miedzi. Na każdej tabliczce wycinanej w technologii CNC projektowany jest indywidualny grawerunek, który finalnie wypełniamy za pomocą druku UV. Wszystkie szyldy metalowe przeznaczone są do samodzielnego montażu we własnym zakresie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.