Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Kolorowe trofea szklane

Życie każdego z nas naznaczone jest ważnymi datami, które lśnią się jak diamenty na tle codziennej rutyny. Aby istotne wydarzenia nie rozmyły się w mrokach pamięci, a wręcz przeciwnie – ich wspomnienie wywoływało uśmiech na twarzy, warto odpowiednio je celebrować. Kolorowe trofea szklane będą najlepszym strażnikiem pamięci o tym, co chcemy zapamiętać.Produkty

Strona:

z 1

Trofea szklane kolorowe – pamiątka szyta na miarę

Wszystkim osobom szukającym niepowtarzalnego wyróżnienia dla laureata konkursu, bliskiej osoby, ucznia czy pracownika z wielką satysfakcją prezentujemy trofea szklane kolorowe. Wysokiej jakości trofea będą doskonałą alternatywą dla klasycznych dyplomów. Mogą mieć Państwo pewność – każda osoba wyróżniona niebanalną statuetką poczuje się naprawdę wyjątkowo. Swój nieszablonowy, efektowny wygląd trofea szklane kolorowe zawdzięczają zastosowaniu odpowiedniej jakości szkła, pięknie załamującego światło oraz nadruku wykonanego technologią UV. Wysokiej jakości materiały, niebanalne projekty i kunsztowne wykonanie sprawiają, że każda statuetka jest dopracowana do perfekcji.


Trofea szklane kolorowe na każdą okazję

Dostępne w naszym sklepie internetowym kolorowe trofea szklane zaskakują swoją różnorodnością. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno klasyczne, stojące statuetki w różnorodnych kształtach, jak i szklane medale czy ramki z wybranym przez Klienta zdjęciem. Co ważne, elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia, a nasi graficy nie uciekają się do szablonowych projektów. Mogą więc mieć Państwo pewność, że zamówione trofeum będzie spełniało indywidualne oczekiwania.