Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

SZTUĆCE

Mogą być wykonane z dowolnego rodzaju materiału. My proponujemy sztućce stalowe ozdobione grawerem laserowym. Jego treść może być dowolna: począwszy od daty ślubu, nazwiska właścicieli, na nazwie pensjonatu skończywszy.


Produkty

Strona:

z 1

Sztućce z grawerem – elegancja w najlepszym wydaniu

Historia sztućców jest niemal tak stara, jak historia człowieka. Już pierwotni ludzie posługiwali się narzędziami do nabierania pożywienia, przypominającymi obecne łyżki. Towarzyszą one w różnej formie przy niemal każdym posiłku już od tysiącleci. Mogą być nie tylko praktycznym akcesorium, ale stać się miarą elegancji, efektownym prezentem na wyjątkową okazję. Dla właścicieli obiektów z branży HoReCa, łyżki, noże i widelce z personalizowanym logo stanowią o prestiżu biznesu. Sztućce z grawerem znajdą wiele zastosowań, przy czym zawsze niezmiennie będą wyznacznikiem stylu i dobrego smaku. 

Grawerowane sztućce dla dzieci, czyli wyjątkowy prezent dla dziecka

Szukając nietypowych i niepowtarzalnych prezentów dla najmłodszych, mogą Państwo wybrać grawerowane sztućce dla dzieci. Na grawernia.pl przygotujemy zestaw z wybranym znakiem, który stanie się wyjątkowym prezentem i atrakcyjną pamiątką. Możliwość stworzenia dowolnego napisu lub grafiki zgodnej z Państwa projektem pozwoli na spersonalizowanie sztućców. Taki prezent na pewno sprawi wiele radości.>