Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Plombownice

Niezależnie od tego, jaka ma się znaleźć na niej treść, plombownica powinna być zindywidualizowana. Grawerowanie laserowe pozwala uzyskać odpowiedni efekt w sposób dokładny i precyzyjny.


Produkty

Strona:

z 1

Plombownice, czyli grunt to bezpieczeństwo

Plombownice ręczne to niewielkie, proste urządzenia służące do zakładania plastikowych lub ołowianych plomb na drucie plombowniczym, na dowolne towary czy drzwi. Plomba tak założona stanowi gwarancję nienaruszalności zawartości. Konstrukcja plombownicy nie jest skomplikowana – składa się ona z dwóch dźwigni, głowicy, zapadni, sworznia i sprężyny. Plombę zakłada się przez umieszczenie w narzędziu plomby nawleczonej na drut lub żyłkę, a następnie zaciska za pomocą dźwigni. Dzięki temu plomba trwale łączy się z drucikiem, a na jej powierzchni odbity zostaje indywidualny symbol, który ułatwia identyfikacje plomby i potwierdzenie jej oryginalności. Plombownica z grawerem, opatrzona indywidualnym, niepowtarzalnym wzorem sprawia, że towary lub pomieszczenia zabezpieczone przez Państwo nie mogą zostać otwarte w sposób niezauważalny. Użycie własnego symbolu zapewnia możliwość identyfikacji plomby, a tym samym bez wątpienia stwierdzić, czy jest ona oryginalna. 

Plombownica z grawerem – niepowtarzalna identyfikacja

Decydując się na zakup plombownicy, warto mieć pewność, że narzędzie to będzie niezawodne. Wysokiej jakości plombownice dostępne na grawernia.pl wykonane są z trwałych materiałów najwyższej jakości, gwarantujących możliwość długiego użytkowania produktu. Ergonomiczne rączki ułatwiają zakładanie plomb. Możliwość stworzenia własnego symbolu na kamieniu do plombownicy za pomocą metody grawera laserowego pozwala na wykonanie precyzyjnych i spersonalizowanych wzorów. Kamienie mogą mieć grawer wklęsły bądź wypukły, zgodnie z Państwa zamówieniem. Również wzór na kamieniach do plombownicy może być jedno lub dwustronny, wszystko w zależności od indywidualnych preferencji. Możliwość dopasowania rozmiaru sprawia, że stworzone w ten sposób zabezpieczenie jest niezwykle trudne do podrobienia, a tym samym skuteczne i pewne. Jednocześnie wszystkie projekty są konsultowane przed ostateczną realizacją, zapewniając zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.