Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Galanteria

Teczki konferencyjne, aktówki i wizytowniki? żeby dobrze spełniały swoją funkcję muszą być eleganckie, trwałe i wysokiej jakości. Dokładnie takie, jak oferowane przez nas, grawerowane laserowo produkty. Ich szeroki wybór gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów.

Galanteria

Produkty

Strona:

z 1

Sklep z galanterią online

Planujesz zakup teczki konferencyjnej, aktówki lub wizytownika? Akcesoria te powinny być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dokładnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie z galanterią. Na każdym z nich możemy wygrawerować laserowo dowolny nadruk lub napis, dzięki czemu zyskają one w pełni spersonalizowany wygląd.

Stań się wizytówką swojej firmy dzięki galanterii z grawerem

W naszym sklepie z galanterią przygotowaliśmy bogaty wybór galanterii skórzanej, która zdobiona jest grawerem laserowym. U nas możesz znaleźć m.in. eleganckie wizytowniki, etui na karty zbliżeniowe, jak również skórzane portfele dla kobiet i mężczyzn, które dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Dążymy do tego, by każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie z galanterią, miał indywidualny charakter. Dzięki temu nie tylko zyskują one indywidualny charakter, ale także stają się wspaniałym upominkiem, który można wręczyć bliskiej osobie, pracownikowi, klientowi lub kontrahentowi.