Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Medale premium

Jak nikt inny wiemy, że podniosłe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Wszystkim najbardziej wymagającym estetom szukającym wyjątkowych nagród z dumą przedstawiamy naszą perłę w koronie – medale premium, wyróżnienia dopracowane do perfekcji w najmniejszych szczegółach.
Produkty

Strona:

z 1

Ekskluzywne medale na każdą okazję

Medale premium dedykowane są osobom, które w kwestii jakości nie uznają kompromisów. Ekskluzywne medale prezentowane na naszej stronie produkowane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki którym efektownie się prezentują, wykonane są z nowoczesnego, metalizowanego laminatu grawerskiego, wytrzymałego akrylu oraz drewna. Dzięki różnorodności wykończeń i wzorów bez problemu znajdziesz wariant harmonijnie współgrający z każdą okazją. Niezależnie od tego, czy szukasz medalu, który zostanie wręczony po zakończeniu ważnych rozgrywek piłkarskich, gadżetu na wieczór kawalerski czy odznaczenia dla jubilata obchodzącego okrągłe urodziny, możesz mieć pewność, że ekskluzywne medale spełnią Twoje oczekiwania. Klasy naszym medalom dodają eleganckie kasetki wyściełane miękkim materiałem.


Medale premium dopracowane w detalach

Ekskluzywne medale wykonywane są na specjalne zamówienie każdego Klienta. To Ty decydujesz, jaka grafika, logo czy informacja zostanie wygrawerowana czy nadrukowana farbami UV na konkretnym modelu. W swojej pracy dbamy o to, aby w ręce każdego Klienta trafiał produkt ściśle odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Zanim projekt zostanie przekazany do produkcji, musi przejść etap akceptacji. Dopiero po zatwierdzeniu przez zamawiającego medal zostaje produkowany, co pozwala uniknąć rozczarowań po stronie Klienta.