Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Tablice nagrobkowe grawerowane (Tablice pamiątkowe)

Grawerowane tablice nagrobkowe i pamiątkowe to doskonały sposób na to, by oddać specjalny hołd zmarłej osobie oraz tej, która zasłużyła się w pewien sposób dla danej społeczności. Nasze tablice wykonane są z wysokiej jakości materiałów, na których grawerujemy i wycinamy odpowiedni wzór. Mnogość zróżnicowanych materiałów, kolorów i stylów wykończenia sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta.

Produkty

Strona:

z 1

Tablice nagrobkowe z przesłaniem

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym stoi przed koniecznością pożegnania się z bliską osobą i uczczenia więzi, jaka ich łączyła. I chociaż są to niezwykle trudne chwile, to prędzej czy później jesteśmy zmuszeni do wyboru płyty oraz tablicy nagrobkowej, na której umieszczane są informacje o zmarłym. Zdjęcie, subtelna grafika czy też krótki tekst pełen emocji – każdy z tych elementów już na zawsze będzie przypominać o tym, kto leży w danym grobie i jak ważną był dla nas osobą.
Tablice nagrobkowe występują obecnie w różnych formach – jako tablice pojedyncze, podwójne oraz dziecięce. Chociaż jeszcze do niedawna wykonywane były one głównie z takich materiałów jak granit, piaskowiec czy też marmur, to dziś coraz częściej spotykamy się z eleganckimi tablicami nagrobkowymi z czarnego laminatu grawerskiego, na którym można grawerować dowolną treść oraz motyw graficzny. Co ważne, takie tablice są bardzo trwałe, a uzyskany na nich napis jest nie tylko precyzyjny, ale przede wszystkim efektowny.

Tablice pamiątkowe na szczególne okazje

Tablica pamiątkowa na pomnik, budynek czy też do umieszczenia w kościele to element, który pozwala upamiętnić ważne zasługi osoby, której jest ona dedykowana. Nie sposób jednoznacznie określić, jak powinna wyglądać idealna tablica pamiątkowa – każda z nich jest odpowiednio dostosowywana do miejsca, w którym ma być ona umieszczona, a także do osoby, której chcemy złożyć hołd. Ważne jednak, by umiejętnie dobrać materiał wykonania i sposób wykończenia, tak, by tablica przetrwała jak najdłużej w idealnym stanie.

W Grawerni od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu eleganckich tablic pamiątkowych z mosiądzu, na których powierzchni wykonujemy nieregularne szczotkowanie i lakierowanie. Każdą z tablic wycinamy w technologii CNC na frezarko-grawerce, a następnie grawerujemy personalizowany napis lub grafikę.  Co ważne, zarówno fotografie, jak i czarne wypełnienie grawerów wykonujemy w zaawansowanej technologii druku UV, co zapewnia doskonały efekt wizualny i wieloletnią trwałość tablicy pamiątkowej.

Jeżeli żaden z zaprezentowanych przez nas wzorów tablicy nagrobkowej i pamiątkowej nie przypadł Ci do gustu, skontaktuj się z nami. Na podstawie uzyskanych informacji postaramy się przygotować dla Ciebie specjalny projekt, który następnie prześlemy Ci w celu weryfikacji. Wiemy, jak ważne jest to, by upamiętnić odejście bliskiej osoby czy też osób, które zrobiły wiele dla społeczeństwa, dlatego każdy z projektów wykonujemy z niezwykłą precyzją i starannością.