Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Grawerowane prezenty na narodziny dziecka

Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny, które wymaga szczególnej celebracji. Doskonale o tym wiemy, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór oryginalnych prezentów na narodziny dziecka, które staną się dla niego wspaniałą pamiątką na całe życie. Sprawdź nasze propozycje i znajdź inspirację do stworzenia czegoś jedynego w swoim rodzaju!


Produkty

Strona:

z 2

Następne

Personalizowany prezent na narodziny dziecka – czy to dobry pomysł?

Personalizacja to sztuka, która pozwala nam zamienić zwykły prezent w niezapomniany podarunek, skrywający w sobie bogactwo uczuć, emocji oraz wspomnień. Najczęściej takie upominki zdobione są imieniem, zdjęciem lub krótką sentencją, dzięki której możemy podzielić się swoimi odczuciami z najbliższymi. Nic więc dziwnego, że dziś stają się one idealnym pomysłem m.in. na prezent na narodziny dziecka.

Oryginalny prezent na narodziny dziecka to doskonała okazja do tego, by podarować maluszkowi coś, co będzie towarzyszyć mu przez całe jego życie. Jest to także ważna informacja dla rodzica, że włożyliśmy w stworzenie takiego podarunku całe nasze serce, a jego zakup nie był przypadkowy. Personalizacja prezentu na narodziny dziecka daje nam także nieograniczone możliwości w doborze kolorystyki, wzornictwa i graweru, dzięki czemu możemy wydobyć indywidualny charakter z każdego, z pozoru prostego podarunku.

Oryginalny prezent na narodziny dziewczynki

Zastanawiasz się, co podarować małej księżniczce, która dopiero zaczyna poznawać świat? W Grawerni znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na prezent na narodziny dziewczynki, które staną się wspaniałą pamiątką, a przy okazji piękną zabawką dla maluszka. Przykładem tego jest urocza karuzela z pozytywką, która wykonana została z wysokiej jakości metalu oraz masy perłowej. Możliwość odłączenia podstawy pozwala na wykorzystanie pozytywki jako schowek na dziecięce skarby, np. pierwszy ząbek.

Kolejna nasza propozycja na oryginalny prezent na narodziny dziecka to skarbonka w formie konika wykonanego z masy perłowej. W przedniej części umieszczona jest niewielka tabliczka z mosiądzu, na której można wygrawerować dowolną dedykację lub datę związaną z narodzinami czy też chrzcinami dziewczynki.

Wyjątkowy prezent na narodziny chłopca

W poszukiwaniu personalizowanego prezentu na narodziny chłopca Twoją uwagę powinny przykuć takie skarby jak m.in. drewniana tabliczka z imieniem dziecka oraz drewniana ramka na zdjęcie, na której widnieje oryginalny grawerunek w postaci imienia maluszka i daty jego urodzenia. Równie ciekawą inspiracją na prezent na narodziny dziecka jest komplet drewnianych tabliczek z miesiącami, które można wykorzystać podczas domowych sesji zdjęciowych. Dzięki nim rodzic może stworzyć serię niezapomnianych zdjęć, które staną się niepowtarzalną pamiątką z pierwszego roku życia dziecka.

W Grawerni pokazujemy, że nie ma dwóch takich samych prezentów na narodziny dziecka. Każdy z nich jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego też na każdym etapie jego projektowania staramy się kontaktować z klientem, by móc w pełni zrealizować jego wizję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!