Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Pamięci PenDrive z grawerem

Także urządzenie tak użyteczne, jak pendrive może być grawerowane. Dzięki wykorzystaniu laserów jesteśmy w stanie uzyskać efekt znacznie przewyższający to, czego można by się spodziewać. Proponowane przez nas pendrive'y to produkty najwyższej jakości.


Produkty

Strona:

z 1

Chociaż dla niektórych może być to sporym zaskoczeniem, taki gadżet jak pendrive również może być grawerowany. Dzięki wykorzystaniu technologii laserowej jesteśmy w stanie projektować personalizowane pendrive’y, które zaskakują najwyższą jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Dzięki temu świetnie sprawdzają się one jako oryginalny prezent dla pracownika lub bliskiej osoby.

Personalizowany pendrive – czy jest nam tak naprawdę potrzebny?

Niestety, ludzka pamięć jest zawodna i często szwankuje, dlatego ważne jest, by umiejętnie wspierać się różnymi gadżetami przeznaczonymi do zapisywania zdjęć, filmów oraz dokumentów. Jednym z nich jest grawerowany pendrive, który pomieści w sobie wszystkie potrzebne nam pliki. Jeżeli dodamy do niego nietypową oprawę graficzną i personalizację, może się okazać, że pendrive z grawerem stanie się nie tylko praktycznym urządzeniem, z którego korzystamy na co dzień, ale także przedmiotem, który niesie ze sobą wartość sentymentalną.

Kto powinien zdecydować się na zakup personalizowanego pendrive’a? Wbrew pozorom taki gadżet przyda się nie tylko miłośnikom nowinek komputerowych oraz urządzeń multimedialnych. Z pewnością chętnie skorzysta z niego również osoba, która chce zapisać na nośniku zdjęcia lub filmy z ważnego, rodzinnego wydarzenia. Co więcej, pendrive z grawerem to także przyjaciel każdego pracownika biurowego, który potrzebuje zapisać na nim ważną dokumentację.

Pendrive z grawerem – idealny sposób na reklamę firmy

Jak wiadomo, gadżety reklamowe to jedna z najlepszych metod na docenienie klienta. W tej roli doskonale sprawdza się personalizowany pendrive z logo firmy, który coraz częściej wykorzystywany jest jako mobilna forma reklamy firmy. Takie niewielkie urządzenie wielokrotnego użytku klienci mogą wykorzystywać zarówno w domu, jak i w pracy czy też na uczelni. Co ważne, na pendrive z grawerem można od razu zapisać dodatkowe informacje dla klienta, np. dane dotyczące firmy czy też prezentację, co pozwala na dotarcie z ofertą firmową do szerszego grona odbiorców.

Niebanalne pomysły na elegancki pendrive z grawerem

W Grawerni bardzo zależy nam na tym, by każdy pendrive z grawerem był nie tylko praktycznym gadżetem, ale przede wszystkim przedmiotem, który pomieści w sobie moc wspomnień, uczuć i emocji. W związku z tym do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy szeroki wybór modeli grawerowanych pendrive’ów, na których możemy umieścić zarówno logo, jak i krótki napis czy też dedykację. Mamy nadzieję, że nasze personalizowane pendrive’y staną się wyjątkową pamiątką ważnych, życiowych momentów.