Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

  • NOWOŚĆ!

Tabliczka z dowolnym tekstem i pismem Braille'a - płyta fornirowana dąb i akryl czarny mat - wym. 262x118mm - TAB400

Cena: 250,00 zł/ szt

Ilość:

Przechowalnia

Ochrona i bezpieczne zakupy do 10 000 zł

Opis produktu

Podstawą tabliczki jest płyta fornirowana o grubości 5mm w kolorze dębu z nadrukiem numeracji. Umieszczamy na niej mniejszą płytkę z czarnego akrylu matowego na którym drukujemy dowolny napis w kolorze białym. Poniżej osadzamy te samą treść w piśmie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Płyta fornirowana to elegancki i atrakcyjny cenowo materiał. Uzyskiwana jest z połączenia płyty wiórowej i naturalnych płatów drewna. Stanowi idealny kompromis między klasyczną płytą laminowaną z warstwą tworzywa sztucznego a drogim litym drewnem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
262x118mm
materiały:
- płyta fornirowana dębowa 5mm 
- akryl czarny, matowy 3mm
kolor kulek: biały
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: zgodnie z przesłanym zamówieniem
mocowanie: taśma piankowa

Treść i numeracje można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.
Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane